Hizmetlerimiz

Uzman kadromuzla birlikte, sizleri güven ve kalite ile buluşturmak için titizlikle çalışıyoruz.

Hasta ve Yaşlı Bakıcı

Kendi evimde onurlu şekilde yaşlanmak istiyorum. Kim benim yanımda olacak?

Ailenizde özel bakıma ihtiyaç duyan yaşlı veya hasta yakınlarınızın gerek evde gerekse hastane ortamında her türlü hizmetine cevap veriyoruz. Doktor/hemşire tarafından bakıcılarımıza bildirilen görevler profesyonel olarak yerine getirilir. Hayati önem taşıyan bulguların takibi (kalp/nabız/tansiyon/solunum/ateş ölçümü), hastanın (varsa) alması gereken ilaçların takibi, (varsa) doktorun vermiş olduğu egzersizlerin düzenli olarak yaptırılması, odanın temiz ve düzenli tutulması, hastanın günlük ihtiyaçları ve kişisel bakımı için gerekli desteğin verilmesi (banyo, wc ihtiyacı vs.) hastaya beslenme desteğinin sağlanması gibi görevleri üstlenecek ve verilen psikolojik desteğin yanı sıra, hastanın kaliteli zaman geçirebilmesi için ona arkadaşlık edecek deneyimli hemşire veya refakatçi ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman personellerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Bebek ve Çocuk Bakıcı

Çalışmak zorundayım. Çocuğuma kim bakacak?

Bebek ve çocuk yetiştirmek meşakkatli ve zor bir iştir. Sık değişen bakıcılar çocuklarda olumsuz etki yaratmaktadır.

Şirket olarak amacımız; bebeğinizin ve çocuğunuzun sadece bakımını üstlenmek değil, aynı zamanda titizlikle ve şefkatle, onların gelişimleri, güvenlikleri ve eğitimleri için sizlere destek olmaktır. Bu yüzden, uzman kadromuzla birlikte; kültürünüze ve değerlerinize en uygun, deneyimli ve referanslı personelleri seçmek ve sizleri güven ve kalite ile buluşturmak için titizlikle çalışıyoruz.

Aile veya birey olarak almış olduğunuz hizmetten memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini sizler için yapmaya hazırız. Personel yerleştirme aşamasından sonra da sizlerle sürekli iletişim halinde oluyoruz. Memnun kalmadığınız personeli, herhangi bir ücret talep etmeden en kısa sürede değiştiriyoruz.

Ev Hizmetlerinde Yardımcı

Ev işlerini tek başıma halledemiyorum. Bana kim yardım edecek?

Ev işlerinizde günlük olarak yapılması gereken yemek, ütü, temizlik ve benzeri diğer işlerin çalışan veya ev hanımlarının üzerinde olduğunu düşünürsek, bu işlerin altından kalkmak hiç de kolay değildir. Bazen ev işleri hem fiziksel hem de psikolojik açıdan olumsuz etkiler yaratmaktadır. Sadece hanımlar değil, erkekler için de bu geçerlidir.

Bu gibi olumsuz durumların önüne geçebilmek ve sizleri mutlu edebilmek için ev işlerinizde sizlere yardımcılarımız ile profesyonel çözümler sunuyoruz. Ev işleri ile vakit kaybetmeyip kendinize, eşinize, ailenize ve çocuklarınıza daha fazla zaman ayırabilmeniz, işten geldiğinizde temiz ve düzenli bir ev ortamı bulabilmeniz için sizlere güvenilir ve titiz yardımcılar sunmak üzere hizmetinizdeyiz.

Çiftlik ve Villalara Yardımcı Aileler

Bahçemin günlük bakıma ihtiyacı var. Bahçemle kim ilgilenecek?

Bahçe bakımı oldukça meşakkatli bir iştir. Bahçenizin doğru şekilde hazırlanması ve işlenmesi, gür yeşil vahalara ve güzel çiçeklere sahip olabilmenin birinci kuralıdır. Bahçe bakımı, her mevsim düzenli, şık bahçeler elde edebilmek için mevsimine göre ayrı özen gösterilmesi gereken uygulamalardır.

Her mevsim farklı bitkilerle bahçelerde devamlı şık bir ortam yaratmak için, mevsimine göre bahçe bakımına son derece önem gösterilmelidir. Biz de bu noktada, günlük bakım isteyen çiftliğinizin, evinizin, villanızın bahçe düzenlemesi, peyzaj işleri, çevre ve havuz temizliği konularında sizlere yardımcı olacak dürüst, güvenilir referanslı personellerimiz ile yanınızdayız.

Özel Hizmetlerimiz

Evde hasta bakmak deneyimle beraber sabır ve ilgi gerektiren bir iştir. Evde veya hastanede bakıma ihtiyacı olan ve uzman hemşire tarafından bakılmasını istediğiniz hastalarınız varsa, profesyonel hemşirelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Sizlerden gelen talepleri hızlı ve doğru şekilde değerlendiriyor, personel adayını birlikte seçerek uygun bölüme yerleştiriyor, personel seçiminden sonraki süreçte de sizlerle iletişim halinde kalarak süreci birlikte takip ediyoruz.

Temizlik personelinden üst düzey yöneticilere kadar her türlü personel ihtiyacınıza en hızlı şekilde cevap veriyor, personel seçimi için gerekli hazırlıkları yaparak en uygun personeli sizlerin de onayı ile ilgili bölüme yerleştiriyoruz.

Elbette siz de hastanızın yanında olmak istersiniz, ama şartlarınız buna müsait olmayabilir. Bakıma ihtiyacı olan hasta yakınlarınızın, hastane/ev ortamında ihtiyaç duydukları her türlü yardımı sağlayacak deneyimli, iyi referanslı refakatçileri sizlerle buluşturuyoruz.

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Yelken Danışmanlık Hizmetleri ile İhtiyaç Duyduğunuz Yardıma Hızlı ve Güvenilir Yoldan Ulaşın