Hakkımızda

Yelken İnsan Kaynakları ve Danışmanlık

İnsan hayatı iniş çıkışlarla doludur. Çoğu insanın, hayatlarının bazı dönemlerinde veya devamlı olarak yardıma ihtiyacı vardır. Bu yardımın, iyi bir arkadaş kadar yakın davranan güvenilir kişiler tarafından verilmesi, insanın beden ve ruh sağlığı için son derece önemlidir.

Bizim görevimiz; hasta ve yaşlı bakımı, çocuk bakımı, ev işleri gibi yardım gerektiren konularda, kalifiye elamanlarımız ile size en iyi hizmeti sunmaktır.

Değerlerimiz

Güvenilirlik: Sadece yapabileceklerimizi vadederiz.

Dürüstlük: Size hangi konularda yardımcı olabileceğimizi ve sınırlarımızı açıkça belirtiriz.

Temizlik: Müşterilerimizin temizlik konusundaki hassasiyetini önemseriz ve hijyen standartlarına uygun hizmet veririz.

Titizlik: İhtiyaçlarınızı, olabilecek en kısa sürede ve en doğru biçimde karşılamak için büyük bir titizlikle çalışırız.

Yelken İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye iş Kurumu 23.05.2015 tarih ve 764 sayılı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

 

Şikayetleriniz için İzmir Çalışma ve İş Kurumu: 232 489 13 10 – 232 482 12 48

Hakkımızda

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet için Buradayız

Kişilere ve kuruluşlara, şartlara ve zamana uygun olarak en iyi çözümü sunma konusunda öncü olan Yelken Danışmanlık; yardımcı, bakıcı ya da takım arkadaşı arayışı içerisinde olan ihtiyaç sahiplerini, ruh hallerine, kişiliklerine ve yaşam tarzlarına en uygun yardımcılar, bakıcılar ve takım arkadaşları ile buluşturuyor.

Verdiği hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini sürdüren firmamız, ihtisaslaşmanın hizmet kalitesini arttırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet vermekte, alanında en iyi olmak ve en iyi kalmak amacını taşımaktadır.

Çalışma prensibinin temel taşı olan müşteri memnuniyeti hedefine, sizin de değerli görüşlerinizle katkıda bulunmanızı bekliyor, daha iyisini, daha kalitelisini ve daha güvenilir olanını sizlere sunmayı hedefliyoruz.

“Yardım ettiğiniz kişinin gözlerine bakın, bu çok büyük bir mutluluktur.”

Mutlu Müşterilerimizin Yorumları

  • Gereksinimlerimize uygun bakıcıyı bulmamızda bize çok yardımcı oldunuz. Referans olduğunuz kişilerin kalitesi inanılmaz. Bir çocuk bakıcısına ihtiyacınız olduğunda aklınıza gelen ilk ve tek yer Yelken Danışmanlık olmalı. Her şey için tekrar teşekkür ederiz.
    Elif Esin DÖNMEZ
  • 3 çocuk annesiyim ve çalışmak zorundayım. İki hafta boyunca çocuklarıma bakabilecek güvenilir bir bakıcı aradım, ama istediğim gibi bir bakıcı bulamadım. Sonra internet üzerinden Yelken Danışmanlık’ı buldum. Bana aynı gün içinde istediğim bakıcıyı buldular. Yardımlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Artık bizim için bir cankurtaran var.
    Seher YALÇINKAYA
  • Yaşlı ve hasta annemize yardımcı olacak bir hasta bakıcı arıyorduk. Annemiz daha önceki bakıcılarının hiçbirini sevmemişti maalesef. Geçtiğimiz ay, Ali Bey sayesinde çok iyi niyetli ve samimi bir hasta bakıcı ile tanıştık. Annem ilk kez bir bakıcısını çok sevdi, bu bizim için çok önemliydi. Annemizi ve bizi mutlu ettiği için Ali Bey’e çok teşekkür ederiz.
    Korhan DAĞLI